Przerwy w szkole

1. 8.00 - 8.45
2. 8.55 - 9.40
3. 9.50 - 10.35
4. 10.45 - 11.30
przerwa obiadowa
5. 11.50 - 12.35
przerwa obiadowa
6. 12.50 - 13.35
7. 13.45 - 14.30
8. 14.40 - 15.25

Na stronie

Odwiedza nas 38 gości oraz 0 użytkowników.

 --------------Powiększenie strony Ctrl+++--+--++

 

 

Lokalna Burza Mózgów

8 października gościliśmy przedstawicieli Szkół Gminy Pułtusk oraz Ekspertów – przedstawicieli Instytucji Pomocowych. Wspólnie wzięliśmy udział w Lokalnej Burzy Mózgów pod hasłem „Bliżej siebie – dalej od nałogów”.

Podejmowanie działania miały na celu integrację dzieci i młodzież szkół gminy Pułtusk. Wykonywanie zadań związanych z „lokalną burzą mózgów” dostarczyło dzieciom i młodzieży wiedzy na temat uzależnień i mechanizmów nimi rządzących oraz radzenia sobie ze stresem.  Projekt uruchomił  również pomysłowość i kreatywność młodych w czasie przygotowywania scenek artystycznych (piosenek i wierszy) tematycznie związanych z zdaniem (uzależnieniami, niebezpieczeństwem w sieci, stresem). Ponadto uczestnicy utrwalili zdobytą wiedzę poprzez wystąpienia ekspertów, prezentacje i prelekcje.

Czytaj więcej...

Oddaj używany telefon komórkowy – pomagaj innym!

20201006 zbiorka telefonowW ramach akcji Sprzątanie Świata 2020 nasza szkoła weźmie udział XV edycji ogólnopolskiego konkursu „Oddaj używany telefon – pomagając innym – pomagasz swojej szkole”.

Czytaj więcej...

Nasi uczniowie są "zakręceni"

20201006 zakreceniWolontariusze organizują kolejną zbiórkę nakrętek.

Pamiętajmy, że dobro wraca!!!

Liczymy, że nasz pojemnik szybko się zapełni! Tym razem pomagamy małemu Michasiowi.

Dla Zosi

20201006 zbiorkaZakończyliśmy w naszej szkole zbiórkę dla Pułtuszczanki Zosi Pawłowskiej.

Przez tydzień 21-25.09.2020r. wolontariusze zbierali do puszekpieniądze, by pomóc w leczeniu Zosi.

Czytaj więcej...

Ogólnopolska Zbiórka Okularów Dla Afryki

Uczniowie Jedynki mają WIELKIE SERCA!!! Szkolny Klub Wolontariusz i Rada Samorządu Uczniowskiego podsumowała zbiórkę okularów. W Afryce większość ludzi nigdy nie miała styczności z lekarzem okulistą.

Czytaj więcej...

Nasz projekt ,,Mały reporter”- zwycięzcą konkursu pod patronatem Wojewody Mazowieckiego

20170322 13413422 marca 2017 r. w Mazowieckim Urzędzie Wojewódzkim w Warszawie w Sali Konferencyjnej im. Lecha Kaczyńskiego nastąpiło podsumowanie konkursu pod patronatem Wojewody Mazowieckiego na najciekawszą inicjatywę profilaktyczno – edukacyjną dotyczącą zagospodarowania czasu wolnego oraz bezpieczeństwa dzieci i młodzieży podczas ferii zimowych na terenie Mazowsza.

Czytaj więcej...

Młodzi reporterzy z wizytą u pana Krzysztofa Nuszkiewicza Burmistrza Miasta Pułtusk

IMG 20170310 130015Uczniowie naszego gimnazjum – uczestnicy projektu ,,Młody reporter”( Jan Bąk, Nadia Borucka, Katarzyna Grąbczewska, Jacek Jusiński, Weronika Kucińska, Michalina Krupska, Amelia Lisiecka, Maciej Morawski, Adrian Rogalski, Laura Tadajewska, Łukasz Załoga)  oraz p. Anna Kamińska – dyrektor szkoły i realizatorki, p. Elżbieta Iwanowską i p. Wanda Koniecka – Pieńkos,  uczestniczyli w spotkaniu z Burmistrzem Miasta Pułtusk – p. Krzysztofem Nuszkiewiczem.

Czytaj więcej...

"Młody reporter"

20170214 130142,,Młody reporter”-  to nazwa projektu realizowanego w czasie ferii zimowych przez Klub Wolontariusza ,,Iskierka”. Projekt powstał w związku z konkursem ogłoszonym przez Komendanta Wojewódzkiego Policji, Mazowieckiego Kuratora Oświaty i Komendanta Stołecznego Policji na najciekawszą inicjatywę dotyczącą organizacji czasu wolnego dla dzieci i młodzieży w miejscu zamieszkania .

Czytaj więcej...

Zimowy wypoczynek w Karkonoszach

16879987 2195063367385967 2143347829 oBukowiec - to zaciszna niewielka miejscowość położona 8 kilometrów na północ od Karpacza usytuowana na pograniczu Karkonoszy w Rudawskim Parku Krajobrazowym. Jest doskonałą bazą wypadową dla amatorów pieszych wycieczek. W tym zacisznym zakątku Polski w czasie zimowych ferii, od 18 do 24 lutego, przebywała grupa naszych gimnazjalistów.

Czytaj więcej...

Niechaj Ziemię rozśpiewa kolęda....

    SAM 2047,, (…) Niechaj ziemię rozśpiewa kolęda,

     Każdy dom i każdego z nas,

    Niechaj piękne Bożonarodzeniowe Święta

     Niosą wszystkim betlejemski blask.”

Z życzeniami i kolędami tuż przed samymi świętami dwie wolontariuszki, Monika Napiórkowska i Oliwia  Piecychna, w towarzystwie p. Elżbiety Iwanowskiej odwiedziły pracowników Polskiego Czerwonego Krzyża i chorą koleżankę.

Czytaj więcej...

O szkole

szkola-obraz

Budynek szkoły stoi w północnym krańcu wyspy będącej ośrodkiem najstarszej części miasta. Usytuowany jest przy uliczce otaczającej z trzech stron monumentalną bryłę orientowanej kolegiaty, która stanowi północne zamknięcie wydłużonego rynku.

Więcej...

Patron szkoły

klaudyna

Klaudyna Potocka urodziła się 27 sierpnia 1801 roku w Kórniku, jako córka Ksawerego i Justyny z Dzieduszyckich. Urodziła się w małym domku. Dziś ten pierwszy po lewej stronie budyneczek przyzamkowy, sympatycznie nazywany „Klaudynówką"

Więcej...

Polecane strony

logoPultuskszkola z klasasocrates-comenius

logo-seoZapraszamy do zapoznania się z raportem z ewaluacji szkoły w ramach programu System Ewaluacji Oświaty.

Więcej...