Przerwy w szkole

1. 8.00 - 8.45
2. 8.55 - 9.40
3. 9.50 - 10.35
4. 10.45 - 11.30
przerwa obiadowa
5. 11.50 - 12.35
przerwa obiadowa
6. 12.50 - 13.35
7. 13.45 - 14.30
8. 14.40 - 15.25

Na stronie

Odwiedza nas 7 gości oraz 0 użytkowników.

icons-sports

Kto będzie Mistrzem?

Kolejna edycja rozgrywek o Mistrzostwo naszego Gimnazjum w Halowej Piłce Nożnej ruszyła pełną parą. Jak co roku, liga cieszy się dużym zaiteresowaniem zarówno zawodników, jak i kibiców.  Dotychczas rozegrano 18 spotkań.

Czytaj więcej...

O krok od "złota"

Miło nam poinformować o sukcesie naszych dziewcząt na Mistrzostwach Powiatu w Halowej Piłce Nożnej. W zawodach, które odbyły się w Gzach udział wzięło 6 reprezentacji.

Czytaj więcej...

Piłkarze "o krok" od złota

W czwartek 21.04.2016 r. odbyły się Mistrzostwa Rejonu w piłce nożnej chłopców.

Czytaj więcej...

Sukcesy dziewcząt w biegach przełajowych

Zajęcie drugiego miejsca w drużynowych biegach przełajowych w powiecie, dało dziewczętom przepustkę do startu w kolejnym etapie - zawodach rejonowych.

Czytaj więcej...

Ferie z piłką nożną

Wszystkich uczniów naszego gimnazjum, którzy chcieliby aktywnie spędzić trochę wolnego czasu, zapraszamy w dniach 08.02.2016r (poniedziałek) i 11.02.2016r (czwartek) na zajęcia z piłki nożnej (godz.11.00-12.30).

Pierwsze podium w Nowym Roku

Dnia 14.01.2016 r, odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Piłce Siatkowej Dziewcząt. W zawodach brało udział 5 drużyn ze szkół z: Obrytego, Gzów, Świerczcz i dwóch pułtuskich gimnazjów nr 1 i nr 3.

Czytaj więcej...

Mistrzostwa Powiatu w Unihokeju

Po raz kolejny w hali naszego gimnazjum rozgrywane były Mistrzostwa Powiatu w Unihokeju dziewcząt i chłopców szkół gimnazjalnych. Wśród drużyn żeńskich gościliśmy 6 reprezentacji.

Czytaj więcej...

Mistrzostwa Rejonu w Indywidualnych Biegach Przełajowych

Z ogromną radością pragniemy poinformować o sukcesie, jaki odniosła jedna z uczennic naszego gimnazjum na rozegranych w Ciechanowie Mistrzostwach Rejonu w Indywidualnych Biegach Przełajowych. III miejsce na podium wywalczyła Maja Radecka-uczennica klasy II C. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Mistrzostwo Powiatu chłopców w piłce nożnej

Na rozegranych we Winnicy Mistrzostwach Powiatu w piłce nożnej "nasi" chłopcy nie mieli sobie równych.

Czytaj więcej...

Nasze dziewczęta też potrafią grać w "nogę"

W dniu wczorajszym zostały rozegrane mistrzostwa powiatu w piłce nożnej dziewcząt. W zawodach wzięło udział 8 drużyn reprezentujących gimnazja w: Pniewie, Zatorach, Dzierżeninie, Gzach, Winnicy, Pg nr 1, PG nr 2 i PG nr 3 w Pułtusku.

Czytaj więcej...

O szkole

szkola-obraz

Budynek szkoły stoi w północnym krańcu wyspy będącej ośrodkiem najstarszej części miasta. Usytuowany jest przy uliczce otaczającej z trzech stron monumentalną bryłę orientowanej kolegiaty, która stanowi północne zamknięcie wydłużonego rynku.

Więcej...

Patron szkoły

klaudyna

Klaudyna Potocka urodziła się 27 sierpnia 1801 roku w Kórniku, jako córka Ksawerego i Justyny z Dzieduszyckich. Urodziła się w małym domku. Dziś ten pierwszy po lewej stronie budyneczek przyzamkowy, sympatycznie nazywany „Klaudynówką"

Więcej...

Polecane strony

logoPultuskszkola z klasasocrates-comenius

logo-seoZapraszamy do zapoznania się z raportem z ewaluacji szkoły w ramach programu System Ewaluacji Oświaty.

Więcej...