Menu główne

Przerwy w szkole

1. 8.00 - 8.45
2. 8.55 - 9.40
3. 9.50 - 10.35
4. 10.45 - 11.30
przerwa obiadowa
5. 11.50 - 12.35
przerwa obiadowa
6. 12.50 - 13.35
7. 13.45 - 14.30
8. 14.40 - 15.25

Na stronie

Odwiedza nas 10 gości oraz 0 użytkowników.

Ogólnopolska Zbiórka Okularów Dla Afryki

Uczniowie Jedynki mają WIELKIE SERCA!!! Szkolny Klub Wolontariusz i Rada Samorządu Uczniowskiego podsumowała zbiórkę okularów. W Afryce większość ludzi nigdy nie miała styczności z lekarzem okulistą.

Czytaj więcej...

Nasz projekt ,,Mały reporter”- zwycięzcą konkursu pod patronatem Wojewody Mazowieckiego

20170322 13413422 marca 2017 r. w Mazowieckim Urzędzie Wojewódzkim w Warszawie w Sali Konferencyjnej im. Lecha Kaczyńskiego nastąpiło podsumowanie konkursu pod patronatem Wojewody Mazowieckiego na najciekawszą inicjatywę profilaktyczno – edukacyjną dotyczącą zagospodarowania czasu wolnego oraz bezpieczeństwa dzieci i młodzieży podczas ferii zimowych na terenie Mazowsza.

Czytaj więcej...

Młodzi reporterzy z wizytą u pana Krzysztofa Nuszkiewicza Burmistrza Miasta Pułtusk

IMG 20170310 130015Uczniowie naszego gimnazjum – uczestnicy projektu ,,Młody reporter”( Jan Bąk, Nadia Borucka, Katarzyna Grąbczewska, Jacek Jusiński, Weronika Kucińska, Michalina Krupska, Amelia Lisiecka, Maciej Morawski, Adrian Rogalski, Laura Tadajewska, Łukasz Załoga)  oraz p. Anna Kamińska – dyrektor szkoły i realizatorki, p. Elżbieta Iwanowską i p. Wanda Koniecka – Pieńkos,  uczestniczyli w spotkaniu z Burmistrzem Miasta Pułtusk – p. Krzysztofem Nuszkiewiczem.

Czytaj więcej...

"Młody reporter"

20170214 130142,,Młody reporter”-  to nazwa projektu realizowanego w czasie ferii zimowych przez Klub Wolontariusza ,,Iskierka”. Projekt powstał w związku z konkursem ogłoszonym przez Komendanta Wojewódzkiego Policji, Mazowieckiego Kuratora Oświaty i Komendanta Stołecznego Policji na najciekawszą inicjatywę dotyczącą organizacji czasu wolnego dla dzieci i młodzieży w miejscu zamieszkania .

Czytaj więcej...

Zimowy wypoczynek w Karkonoszach

16879987 2195063367385967 2143347829 oBukowiec - to zaciszna niewielka miejscowość położona 8 kilometrów na północ od Karpacza usytuowana na pograniczu Karkonoszy w Rudawskim Parku Krajobrazowym. Jest doskonałą bazą wypadową dla amatorów pieszych wycieczek. W tym zacisznym zakątku Polski w czasie zimowych ferii, od 18 do 24 lutego, przebywała grupa naszych gimnazjalistów.

Czytaj więcej...

Niechaj Ziemię rozśpiewa kolęda....

    SAM 2047,, (…) Niechaj ziemię rozśpiewa kolęda,

     Każdy dom i każdego z nas,

    Niechaj piękne Bożonarodzeniowe Święta

     Niosą wszystkim betlejemski blask.”

Z życzeniami i kolędami tuż przed samymi świętami dwie wolontariuszki, Monika Napiórkowska i Oliwia  Piecychna, w towarzystwie p. Elżbiety Iwanowskiej odwiedziły pracowników Polskiego Czerwonego Krzyża i chorą koleżankę.

Czytaj więcej...

Przy wigilijnym stole

SAM 1986,,Dzień wyjątkowy, dzień serdeczności, dzień wyczekiwania na wieczerzę wigilijną, która w naszym kraju jest niezwykłym przeżyciem, choć powtarzanym co roku. Ma ona charakter święty, niemal niebiański. Nie jest zwykłym spożywaniem posiłku, ale spotkaniem przy świątecznym stole osób bliskich, przeżyciem o tak wielkim ładunku emocjonalnym, że nie da się go porównać z żadnym przeżyciem roku”. 

Czytaj więcej...

Wolontariusze w przedszkolu

SAM 1933Na początku grudnia czteroosobowa grupa naszych wolontariuszy postanowiła odwiedzić pułtuskich przedszkolaków z wierszami  Jana Brzechwy. Olivia Piecychna i Natalia Grudnowska z Ib przygotowały ,,Kaczkę Dziwaczkę” i ,,Psie smutki” w wersji śpiewanej,  Chłopcy z I c : Jan Bąk  wiersz ,,Mops”, a Paweł Karasiewicz - ,,Lis i jaskółka” , ,,Chrzan”.

Czytaj więcej...

Międzynarodowy Dzień Wolontariusza 2016r.

SAM 1905Pięcioosobowa delegacja naszego Gimnazjalnego Klubu Wolontariusza ,,Iskierka” uczestniczyła w spotkaniu z okazji Międzynarodowego Dnia Wolontariusza, które odbyło się z inicjatywy Centrum Międzynarodowej Wymiany Młodzieży i Wolontariatu. Klub reprezentowali   najaktywniejsi w ostatnim czasie wolontariusze: Zuzanna Bajno, Julia Kaliszewska, Natalia Kachel, Dawid Łach i Jan Bąk z opiekunem p. Elżbietą Iwanowską.

Czytaj więcej...

Czy kwesty to nasza najmocniejsza strona?

SAM 1873W bieżącym roku szkolnym kwestowaliśmy dwukrotnie. Pierwszy raz w Intermarche z inicjatywy Fundacji ,,Dziewczynka z Zapałkami”. Celem zbiórki funduszy była pomoc świetlicom środowiskowym na terenie kraju. Organizatorem drugiej kwesty był Polski Czerwony Krzyż Oddział Pułtusk.

Czytaj więcej...

O szkole

szkola-obraz

Budynek szkoły stoi w północnym krańcu wyspy będącej ośrodkiem najstarszej części miasta. Usytuowany jest przy uliczce otaczającej z trzech stron monumentalną bryłę orientowanej kolegiaty, która stanowi północne zamknięcie wydłużonego rynku.

Więcej...

Patron szkoły

klaudyna

Klaudyna Potocka urodziła się 27 sierpnia 1801 roku w Kórniku, jako córka Ksawerego i Justyny z Dzieduszyckich. Urodziła się w małym domku. Dziś ten pierwszy po lewej stronie budyneczek przyzamkowy, sympatycznie nazywany „Klaudynówką"

Więcej...

Polecane strony

logoPultuskszkola z klasasocrates-comenius

logo-seoZapraszamy do zapoznania się z raportem z ewaluacji szkoły w ramach programu System Ewaluacji Oświaty.

Więcej...