Przerwy w szkole

1. 8.00 - 8.45
2. 8.55 - 9.40
3. 9.50 - 10.35
4. 10.45 - 11.30
przerwa obiadowa
5. 11.50 - 12.35
przerwa obiadowa
6. 12.50 - 13.35
7. 13.45 - 14.30
8. 14.40 - 15.25

Na stronie

Odwiedza nas 14 gości oraz 0 użytkowników.

Młodzi ludzie w wielkim świecie innowacji – stawiamy na wszechstronny rozwój uczniów Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 im. Klaudyny Potockiej w Pułtusku

20190102 logoprojektu

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Ogłoszenia

UWAGA!

ZMIANY W DOWOŻENIU UCZNIÓW W OKRESIE NAUKI ZDALNEJ OD 27.10.2020 (WTOREK)

Dyrektor Publicznej Szkoły podstawowej nr 1 im. Klaudyny Potockiej w Pułtusku informuje, że w czasie nauki zdalnej obowiązują nowe godziny odjazdu autobusu:

I kurs - zamiast godz. odjazdu 14:30 - godzina 13:15

II kurs - odwołany

 

UWAGA!

Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1
im. Klaudyny Potockiej w Pułtusku informuje, że zgodnie decyzją Rządu RP od 26.10.2020 r. (poniedziałek) do 08.11.2020 r. (niedziela) obowiązuje zdalny tryb nauczania w klasach IV-VIII.

Klasy I-III oraz oddział przedszkolny funkcjonują na dotychczasowych zasadach. Zajęcia świetlicowe dla uczniów klas
I-III i oddziału przedszkolnego również funkcjonują na dotychczasowych zasadach.

Nauczanie zdalne w klasach IV-VIII odbywać się będzie zgodnie
z przygotowanym planem, zamieszczonym
na stronie internetowej szkoły.

Dyrektor PSP1

Anna Kamińska

================================================

WAŻNA INFORMACJA !!!

Od środy 14 października 2020 r. na terenie Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1
im. Klaudyny Potockiej w Pułtusku wprowadzony zostaje
OBOWIĄZEK ZAKRYWANIA UST I NOSA
dla uczniów i pracowników szkoły, w czasie przerw międzylekcyjnych, w ciągach komunikacyjnych.

( Zgodnie z zarządzeniem nr 8/2020 Dyrektora Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 im. Klaudyny Potockiej
w Pułtusku).

20201012 maska

==============================================

Prosimy o wpłatę za obiady do 15 dnia każdego miesiaca 2020 roku.

 

 UPRZEJMIE INFORMUJEMY, ŻE ZGŁOSZENIA REZYGNACJI Z OBIADU DOKONUJE RODZIC/OPIEKUN PRAWNY DZIEŃ WCZEŚNIEJ PRZED PLANOWANĄ NIEOBECNOŚCIĄ DZIECKA DO GODZINY 13.00

===================================================

Przydział sal w roku szkolnym 2020/2021 > pokaż

 

Informacja dla rodziców  dotycząca funkcjonowania szkoły w sytuacji stanu epidemicznego związanego z Covid-19
w roku szkolnym 2020/2021  
1 > pokaż
2 > pokaż

 

Kursowanie autobusu szkolnego > pokaż

 ===========================================

     

Promocja Szkoły

 

 

Narodowe Święto Niepodległości

data 30465Narodowe Święto Niepodległości – jest to święto państwowe, które rokrocznie obchodzone jest właśnie 11 listopada dla upamiętnienia odzyskania niepodległości przez Polskę w 1918 roku, po 123 latach zaborów (od 1795 do 1918 roku). 

Święto 11 listopada ustanowione zostało ustawą z dnia 23 kwietnia 1937, a następnie zniesione ustawą Krajowej Rady Narodowej 22 lipca 1945 roku. Święto to przywrócono dopiero ustawą w okresie transformacji systemowej, która miała miejsce 1989 roku. Warto także mieć na uwadze, że rokrocznie Narodowe Święto Niepodległości 11 listopada jest dniem ustawowo wolnym od pracy. Co roku Narodowe Święto Niepodległości 11 listopada w Polsce obchodzone jest bardzo uroczyście. W większych miastach (m.in. w Warszawie, Łodzi) w tym terminie odbywają się specjalne defilady, które prowadzone są przez główne ulice. Ponadto w święto organizowane są także koncerty, na których można usłyszeć patriotyczne piosenki, wykłady tematyczne czy inscenizacje historyczne.Co roku w Naszej szkole odbywały się uroczyste akademie z okazji Święta Niepodległości. W związku z epidemią korona wirusa i nauczaniem zdalnym w tym roku taka akademia się nie odbyła. To nie znaczy, że społeczność Klaudyny zapomniała uczcić to wielkie wydarzenie. Uczniowie Naszej szkoły poprzez łącza internetowe odśpiewali hymn państwowy. Uczniowie oddziału przedszkolnego zrobili to w murach szkoły pod przewodnictwem swojej wychowawczyni p. Jolanty Ciszewskiej. 

 

O szkole

szkola-obraz

Budynek szkoły stoi w północnym krańcu wyspy będącej ośrodkiem najstarszej części miasta. Usytuowany jest przy uliczce otaczającej z trzech stron monumentalną bryłę orientowanej kolegiaty, która stanowi północne zamknięcie wydłużonego rynku.

Więcej...

Patron szkoły

klaudyna

Klaudyna Potocka urodziła się 27 sierpnia 1801 roku w Kórniku, jako córka Ksawerego i Justyny z Dzieduszyckich. Urodziła się w małym domku. Dziś ten pierwszy po lewej stronie budyneczek przyzamkowy, sympatycznie nazywany „Klaudynówką"

Więcej...

Polecane strony

logoPultuskszkola z klasasocrates-comenius

logo-seoZapraszamy do zapoznania się z raportem z ewaluacji szkoły w ramach programu System Ewaluacji Oświaty.

Więcej...